Total League Hären


Resultater: 1. Spilldag 23/09/17

Résidence Walfer-Etzella23/09
Racing80-74Sparta23/09
T71 Diddeleng104-64Hiefenech23/09
Musel Pikes72-66Amicale23/09
Basket Esch93-69AB Contern23/09

= drop klicke fir weider Infoen
r.
remis
o.
ofgebrach
v.
verluecht
n.E.
no Eelefmeter
n.V.
no Verlängerung
f.
Forfait

Spillplang vum 23/09/17 - 14/10/17

1. Spilldag 2. Spilldag 3. Spilldag 4. Spilldag 5. Spilldag

Spillplang vum 21/10/17 - 11/11/17

6. Spilldag 7. Spilldag 8. Spilldag 9. Spilldag

Tabell

EquipePointsOffDefDiff.Matchs
1. T71 Diddeleng210464401
2. Basket Esch29369241
3. Musel Pikes2726661
4. Racing2807461
5. Sparta17480-61
6. Amicale16672-61
7. AB Contern16993-241
8. Hiefenech164104-401
9. Résidence Walfer00000
10. Etzella00000