Handball League Dammen


Resultater: 7. Spilldag 16/11/17

HB Käerjeng38-19HBC Schëffleng18:1518/11
CHEV Dikrech23-23HB Museldall18:1518/11
HC Standard31-22Red Boys20:0016/11

= drop klicke fir weider Infoen
r.
remis
o.
ofgebrach
v.
verluecht
n.E.
no Eelefmeter
n.V.
no Verlängerung
f.
Forfait

Spillplang vum 23/09/17 - 21/10/17

1. Spilldag 2. Spilldag 3. Spilldag 4. Spilldag 5. Spilldag

Spillplang vum 11/11/17 - 09/12/17

6. Spilldag 7. Spilldag 8. Spilldag 9. Spilldag 10. Spilldag

Tabell

EquipePointsButs AButs BDiff.Matchs
1. HB Käerjeng12184114706
2. CHEV Dikrech9148121276
3. HB Diddeleng8156120366
4. HB Museldall713112476
5. HC Standard416216116
6. HBC Schëffleng2116166-506
7. Red Boys095186-916