Handball League Hären


Resultater: 2. Spilldag 22/09/18

HBC Schëffleng19-39HB Esch18:3023/09
HC Bierchem29-37HB Käerjeng20:1522/09
CHEV Dikrech34-25HB Péiteng20:1522/09
Red Boys27-28HB Diddeleng20:1522/09

= drop klicke fir weider Infoen
r.
remis
o.
ofgebrach
v.
verluecht
n.E.
no Eelefmeter
n.V.
no Verlängerung
f.
Forfait

Spillplang vum 15/09/18 - 10/11/18

1. Spilldag 2. Spilldag 3. Spilldag 4. Spilldag 5. Spilldag 6. Spilldag 7. Spilldag

Spillplang vum 17/11/18 - 08/02/19

8. Spilldag 9. Spilldag 10. Spilldag 11. Spilldag 12. Spilldag 13. Spilldag 14. Spilldag

Tabell

EquipePointsButs AButs BDiff.Matchs
1. HB Käerjeng47349242
2. HB Diddeleng4534942
3. HB Esch36444202
4. HC Bierchem28462222
5. CHEV Dikrech25461-72
6. Red Boys15253-12
7. HBC Schëffleng04164-232
8. HB Péiteng05089-392