Nationaldivisioun Hären


Resultater: 7. Spilldag 18/11/17

Fenteng-Stroossen18:0019/11
Walfer-Dikrech17:3019/11
Péiteng-Bartreng20:0018/11
Esch-Luerentzweiler18:0018/11

= drop klicke fir weider Infoen
r.
remis
o.
ofgebrach
v.
verluecht
n.E.
no Eelefmeter
n.V.
no Verlängerung
f.
Forfait

Spillplang vum 23/09/17 - 21/10/17

1. Spilldag 2. Spilldag 3. Spilldag 4. Spilldag 5. Spilldag

Spillplang vum 11/11/17 - 09/12/17

6. Spilldag 7. Spilldag 8. Spilldag 9. Spilldag 10. Spilldag

Tabell

EquipePointsSets ASets BDiff.Matchs
1. Fenteng17185136
2. Bartreng1316976
3. Stroossen1215876
4. Luerentzweiler11141046
5. Esch71013-36
6. Walfer71013-36
7. Dikrech5716-96
8. Péiteng0218-166