Nationaldivisioun Hären


Resultater: 1. Spilldag 06/10/18

Walfer2-3VC Belair19:0007/10
Stroossen3-2Fenteng18:3007/10
Dikrech3-1Luerentzweiler17:3007/10
Bartreng3-1Esch19:0006/10

= drop klicke fir weider Infoen
r.
remis
o.
ofgebrach
v.
verluecht
n.E.
no Eelefmeter
n.V.
no Verlängerung
f.
Forfait

Spillplang vum 06/10/18 - 24/11/18

1. Spilldag 2. Spilldag 3. Spilldag 4. Spilldag 5. Spilldag 6. Spilldag 7. Spilldag

Spillplang vum 01/12/18 - 09/02/19

8. Spilldag 9. Spilldag 10. Spilldag 11. Spilldag 12. Spilldag 13. Spilldag 14. Spilldag

Tabell

EquipePointsSets ASets BDiff.Matchs
1. Dikrech212410149
2. Fenteng192212109
3. Bartreng192212109
4. Stroossen17221398
5. Esch13171438
6. Luerentzweiler81222-109
7. VC Belair5723-169
8. Walfer3626-209